Výživové poradenstvo

Som certifikovaný poradca pre výživu (členka AVP–aliancie výživových poradcov),
certifikovaný kondičný tréner, som absolventkou kurzu výživa detí, tehotných a dojčiacich žien,
absolventkou kurzu športová výživa.

Nevhodná strava, ktorú konzumujete počas života od detstva, je príčinou väčšiny vážnych zdravotných problémov, je iba otázkou času a odolnosti konkrétneho jednotlivca, že ako a kedy dôjde k týmto ťažkostiam. Špecializujem sa aj na výživu detí, tehotných a dojčiacich žien. Na kvalite stravy a stravovacích výživových zvyklostiach matky závisí kvalita vývoju plodu a dokonca aj jeho budúce výživové stravovacie preferencie.

Vysvetlím Ti, ako jedlo ovplyvňuje Tvoje zdravie. Akákoľvek zmena v stravovaní, musí byť premyslená, preto ti chcem pomôcť nájsť si tú vlastnú cestu, teda dlhodobo udržateľný životný štýl. Jediná správna cesta, ktorá vedie k trvalej zmene, je nájsť si tú svoju vlastnú cestu, teda pochopiť seba aj svoj vlastný jedinečný príbeh. Môžem nastaviť úvodné koncepcie, poskytnem kvalitné informácie. Neviem variť namiesto Teba, nie som kuchár, nemôžem nakupovať pre Teba. Ale ak si sa rozhodol, že zmeníš svoje stravovacie návyky, môžem Ti pomôcť, aby si to robil efektívne. Urobím maximum pre to, aby si mohol efektívne zapracovať na svojej postave a hlavne na celkovom zdraví. Odpoviem na Tvoje otázky ohľadne jedálnička, stravovania, čohokoľvek, čo sa týka zmeny Tvojho životného štýlu a spolu nájdeme nejaké riešenie. Spolupracujem s Tebou, sledujem tvoj aktuálny stav, tvoje reakcie na dané odporúčania. Rada podám objektívne a užitočné informácie, ktoré ti pomôžu aspoň trochu sa vyznať v dnešnom pre informovanom svete výživy.

Mojím cieľom je aj to, aby si okrem krásnych farebných obrázkov, lákavých cien, vedel a poznal reálne nutričné hodnoty potravín ("ich príbeh"), ktoré pravidelne kupuješ a konzumuješ.

Ponúkam aj tvorbu špecializovaných jedálničkov v profesionálnom nutričnom softvéri, ktoré sú nastavené na presnú energetickú hodnotu, ktorú klient potrebuje. Klient je prítomný pri tvorbe svojho jedálnička a má možnosť zasahovať do výberu jedál. Jedálniček prispôsobím klientovi vzhľadom na energetickú hodnotu, pomer makronutrientov, alergény v jedle, ich obľúbené typy a množstvo jedál. Viem, že dodržanie stravovacieho režimu je závislé aj na chuti jedál, recepty sú konzultované odborníkmi a pri všetkých jedál je uvedený postup prípravy. Stravovací plán je garantovaný odborníkmi z oblasti vedy, medicíny a vrcholového športu. 

POCHOPÍTE, ŽE ZDRAVÉ JEDLO MÔŽE BYŤ AJ CHUTNÉ A NEPOTREBUJETE TRPIEŤ HLADOM!

STRAVA JE ZÁKLAD A ZDRAVÁ STRAVA JE MŇAM :-)

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
na tel. čísle: 0944 960 288
alebo e-mailom: petrapetka2 [at] gmail [dot] com (subject: V%C3%BD%C5%BEivov%C3%A9%20poradenstvo%20-%20obchodzdravia.sk)

Sledujte ma na Facebooku:


CERTIFIKÁTY: