Monoi elixír

distributor:

BOMAG s.r.o.
Letišná 61/319
Dunajská Streda

Späť
Cena: 10.50 €
s DPH
8.75 € 
bez DPH

Monoi elixír 35ml

Omamná vôňa tiaré, ktorá pripomína tropické pobrežie oceánu, je univerzálne, vegánske telové mlieko s obsahom monoitských olejov, čo je pokladom tahitských žien. Elixír s priaznivými účinkami extra panenského kokosového oleja a organického arganového oleja.

Na čo je to dobré? Prostredníctvom kokosového a argánového oleja sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný pocit. Arganový olej pokožku napína, chráni a vyplňuje žiarením. Jeho účinok proti starnutiu je známy široko ďaleko. Olej Monoï de Tahiti sa medzi polynézskymi ženami používa ako skrášľovač už tisíce rokov. Vyrobené máčaním tropických kvetov tiaré v panenskom kokosovom oleji, má úžasne nadpozemskú vôňu, upokojuje pokožku, žlepšuje textúru a rovnako ako arganový olej, dodáva pokožke momoriadnu výživu.

Kedy ho použiť? Používajte ho na celé telo, tvár alebo dokonca ako parfum. Upokojuje pokožku po opalovaní, jej ľahká textúra dodáva pokožke žiarivú, ale nemastnú žiaru v spotenom teple. Stačí aj malé množstvo na dosiahnutie požadovaného účinku.

Zloženie: Cocos Nucifera Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax, Persea Gratissima Oil, Gardenia Tahitensis Flower, Parfum**, Tocopherol

* prísada z ekologického poľnohospodárstva

** Vyrobené zo 100% prírodných zložiek, možné alergénne zložky: linalool, limonén