Kubeba kokosovo-konopné telové maslo

distributor:

BOMAG s.r.o.
Letišná 61/319
Dunajská Streda

Späť
Cena: 6.50 €
s DPH
5.42 € 
bez DPH

Kubeba kokosovo-konopné telové maslo – starostlivosť o telo 50ml

Hydratačné a spevňujúce vegánske telové maslo s olejom z konopných semien lisovaných za studena, s organickým kakaovým maslom, extra panenským kokosovým a éterickým olejom zo sladkého kubeba. Táto zmes nám pripomína vôňu želé vianočné cukrovinky.

Na čo je to dobré? Panenský kokosový olej je bohatý na nasýtené mastné kyseliny a antioxidanty. Má dlhotrvajúci zvlhčujúci a antibakteriálny účinok, obnovuje optimálne fungovanie pokožky. Za studena lisovaný konopný olej má vysoký obsah Omega-3 a 6 mastných kyselín, ktoré môžu zmierniť príznaky chronických alergií a zápalov. Je tiež známy pre svoj protivráskový a spevňujúci účinok. Kakaové maslo je skvelým pomocníkom pri starostlivosti o pokožku. Pre suchú pokožku je to jedna z najúčinnejších zložiek. Pokojne ho dokonca použite na regeneráciu nôh. Kubeba éterický olej doplní nás veselosťou a optimizmom.

Kedy ho použiť? Pred spaním, na starostlivosť o telo po kúpaní. Nechajte ho v noci vsiaknuť, ráno vám doplní vôňa, stačí aj malé množstvo na hysratáciu pokožky.

Zloženie: Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Cannabis sativa seed oil, Litsea Cubeba Oil, Tocopherol

Možné zložky alergénu: citral*, limonen*, linalool*, geraniol*, citronellol*

*Prírodné zložky éterických olejov