Elemi – Benjoin Siam – Bambucké telové maslo

distributor:

BOMAG s.r.o.
Letišná 61/319
Dunajská Streda

Späť
Cena: 6.50 €
s DPH
5.42 € 
bez DPH

Elemi – Benjoin Siam – Bambucké telové maslo 50ml

Vegánske telové maslo regenerujúce pokožku s bambuckým maslom, organickým kakaovým maslom, extra panenským kokosovým olejom a zemskými-drevnými-mimozemskými éterickými olejmi.

Na čo je to dobré? Bambucké maslo stimuluje samoliečebnú schopnosť pokožky, má regeneračný účinok, pretože svojím zložením pripomína vrstvu emulzie, ktorá chráni ľudskú pokožku. Navyše je plný vitamínov A a F. Môže zmierniť ekzematické príznaky, tiež poskytnúť rýchlu a trvalú pomoc pri liečbe psoriázy. Kakaové maslo je skvelým pomocníkom pri starostlivosti o pokožku. Pre suchú pokožku je to jedna z najúčinnejších zložiek. Pokojne ho dokonca použite aj na regeneráciu nôh. Benzoin a elemental sú veľmi špeciálne, sladko-drevito-zemité, neopísateľne voňajúce éterické oleje, ktoré sa získavajú zo živíc špeciálnych stromov. Môžu pomôcť zosvetliť jazvy a škvrny. Za studena lisovaný hroznový olej zjemňuje krém a veľmi dobre hydratuje pokožku. Je vynikajúci aj ako krém na ruky a nočný krém na tvár .

Kedy ho použiť? Pred spaním, po kúpaní. Nechajte ho v noci nasiaknuť, má upokojujúcu vôňu, stačí ho aj malé množstvo na to, aby ste pokožku hydratovali.

Zloženie: Butyrospermum Parkii Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Styrax tonkinensis, Canarium luzocinum, Pelargonium graveolens,Tocopherol

Možné zložky alergénu: geraniol*, citronellol*, linalol*, cinnamill-benzoát*, benzil benzoát*, kyselina škoricová*

*Prírodné zložky éterických olejov